Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДПС у Харківській області звернень громадян та результати їх розгляду, запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду, звітна інформація щодо виконання плану роботи Головного управління ДПС у Харківській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Решетняк Роман Геннадійович, Машкін Олександр Миколайович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 7, 2020, 15:00 (EEST)
Створено Жовтень 21, 2019, 15:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Наказ ДПС України від 29.08.2019 №40 . Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДПС у Харківській області
Ідентифікаційний номер набору даних 18ba307a-c0bb-46e7-9758-16efdc39635a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).