Перейти до вмісту

Дані про здійснення державного архітектурно-будівельного контролю, у тому числі про плани перевірок та складені документи (акти, приписи, протоколи, постанови)

Набір містить дані про здійснення державного архітектурно-будівельного контролю. Зокрема, плани перевірок, інформацію про їх результати, складені розпорядчі документи (акти, приписи, протоколи, постанови) та інше. Дані оприлюднені через API Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду/контролю (inspections.gov.ua).

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Потьомін Олександр Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 14, 2019, 16:18 (EET)
Створено Жовтень 15, 2019, 15:00 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Для інформування громадськості.
Ідентифікаційний номер набору даних 18413d15-b44d-4f76-bc3a-1cb8cb46cff2
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).