Перейти до вмісту

Перелік інвестиційних договорів, укладених органами місцевого самоврядування м. Бердянська

Набір містить два ресурси. InvestAgreement – перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угод та інших матеріалів до них, укладених Бердянською міською радою та/або її виконавчим комітетом. InternationalAidAgreement – перелік договорів щодо співпраці з міжнародними установами та організаціями, укладених Бердянською міською радою та/або її виконавчим комітетом.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Комарова Інна Валентинівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 5, 2020, 15:21 (EEST)
Створено Липень 30, 2019, 18:35 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 179f9380-008f-46a1-a87a-04c6a27ae768
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).