Набір містить два ресурси. Organizations - довідник підпорядкованих медичних закладів відділу охорони здоров’я, що є окремими юридичними особами. Posts - довідник посадових осіб відділу охорони здоров’я.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Голяков Денис Леонидович - спеціаліст I категорії відділу охорони здоров’я
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 28, 2021, 13:52 (EEST)
Створено Січень 23, 2020, 16:47 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 43250928
Код КОАТУУ 4411800000
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, Закон України “Про центральні органи виконавчої влади”
Ідентифікаційний номер набору даних 175991bb-d72e-43e1-b831-d9c4a0f68505
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).