Перейти до вмісту

Інструкції з підготовки бюджетних запитів розпорядників коштів Бахмутської міської ОТГ

Визначає механізм розрахунку показників проекту міського бюджету на плановий бюджетний період та прогнозу міського бюджету на наступні за плановим два бюджетні період, встановлює порядки складання, розгляду та аналізу бюджетних запитів.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Стрижченко Юлія Сергіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 17, 2019, 11:25 (EEST)
Створено Вересень 4, 2018, 09:18 (EEST)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації Наказ Міністерства фінансів України від 17.07.2015 № 648 «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів»
Ідентифікаційний номер набору даних 1754e7e7-a1ca-4722-ba24-16954c943ce8
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).