Перейти до вмісту

Довідник підприємств, установ (закладів) та організацій розпорядника інформації та організацій, що належать до сфери його управління, у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить: 1. загальні дані (код ЄДРПОУ, юр. адреса, посилання на офіційний веб ресурс, і т.п.); 2. Інформація про адміністрацію; 3. Довідник телефонних номерів підприємства; 4. Структура закладу.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Запорожченко О.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 11, 2019, 10:27 (EET)
Створено Листопад 7, 2019, 15:06 (EET)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”
Ідентифікаційний номер набору даних 169d0f9c-a0a8-4b27-a69a-3fbd71f00e65
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).