Не оновлений

Набір містить перелік діючих регуляторних актів Новоушицької районної державної адміністрації із зазначенням інформації про нормативно-правові акти, якими вони були введені в дію, базові, повторні та періодичні відстеження регуляторного впливу.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Малиник Ольга Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 21, 2019, 10:20 (EET)
Створено Липень 5, 2019, 13:38 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
Ідентифікаційний номер набору даних efd19283-e71f-4529-866c-4078ef588fc5
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).