Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру

організаційна структура та довідник підприємств, установ (закладів) та організацій МВС та підпорядкованих йому організацій, у тому числі їх ідентифікаційні коди, офіційні веб-сайти, адреси електронної пошти, телефони та адреси

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Желєзний Андрій Петрович
Востаннє оновлено Серпень 30, 2018, 10:38 (EEST)
Створено Серпень 23, 2018, 20:48 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затверджений Постановою КМУ від 21 жовтня 2015 р. № 835 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1100
Ідентифікаційний номер набору даних 1305f7b3-fadc-42f5-b8c8-dd0f5638c881
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).