Перейти до вмісту

Інформація про напрями діяльності та контакти молодіжних центрів праці в Україні

Метою діяльності молодіжних центрів праці є вирішення питань працевлаштування молоді, забезпечення її зайнятості у вільний від навчання час, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері, перепідготовка та підвищення кваліфікації молоді. Основними завданнями центрів є: - забезпечення прав та інтересів молодих громадян на ринку праці; - сприяння працевлаштуванню, підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації молоді; - сприяння життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу; - організація зайнятості молоді у позанавчальний час; - залучення молоді до підприємницької діяльності, створення відповідних умов функціонування та ефективного розвитку молодіжного підприємництва; - надання молоді послуг, пов’язаних з профорієнтацією та підготовкою до роботи за новою професією; - підтримка молодіжного підприємництва; - забезпечення правової просвіти у молодіжному середовищі; - сприяння формуванню здорового способу життя. З метою забезпечення зайнятості молоді у вільний від навчання час молодіжні центри праці створюють молодіжні трудові загони. Членами загону можуть бути учні загальноосвітніх шкіл і професійно-технічних навчальних закладів, студенти та курсанти вищих навчальних закладів, а також інші категорії молоді.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Білоконь Юлія Юріївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 14, 2019, 17:04 (EET)
Створено Лютий 15, 2019, 14:40 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 38649881
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Указ Президента України "Про проведення Всеукраїнської молодіжної акції "Пам'ятати. Відродити. Зберегти" 27 квітня 2009 року № 272/2009, Закон України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" 5 лютого 1993 року № 2998-XI, Постанова Кабінет Міністрів України від 24 січня 2001 р. № 40"Про затвердження Типового положення про молодіжний центр праці"
Ідентифікаційний номер набору даних 13
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).