Перейти до вмісту

База даних договорів фрахтування державного рухомого майна та поточного стану розрахунків за ними підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури

Форма 32 - База даних договорів фрахтування державного рухомого майна та поточного стану розрахунків за ними підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінінфраструктури (ІІІ квартал 2018 року)

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пашко Олександр
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 19, 2019, 17:54 (EEST)
Створено Жовтень 9, 2018, 20:51 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Наказ Мінінфраструктури від 25.03.2018 № 131
Ідентифікаційний номер набору даних 11908086-c085-45fe-89b9-b26fef859b17
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).