Річна фінансову звітність, у тому числі розміщується структура та обсяг бюджетних коштів Національного антикорупційного бюро України

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кучеренко Ігор Григорович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Лютий 21, 2022, 10:49 (EET)
Створено Лютий 18, 2019, 16:30 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність», Постанова "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", Закон України "Про Державний бюджет України на 2022 рік"
Ідентифікаційний номер набору даних 1111111100
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).