Перейти до вмісту

Інформація про структуру управління з питань містобудування виконавчого комітету Полтавсьої міської ради

Інформація про структуру управління з питань містобудування виконавчого комітету Полтавсьої міської ради, з відповідними телефонами

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Штомпель Петро Сергійович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Січень 17, 2019, 08:15 (EET)
Створено Січень 16, 2019, 14:30 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»
Ідентифікаційний номер набору даних 0f594d86-cfa3-4ccb-b526-1f1a07d6c41b
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).