Перейти до вмісту

Перелік укладених договорів, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них департаменту агропромислового розвитку та земельних відносин Донецької облдержадміністрації за 2019 рік

Набір містить перелік укладених договорів, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації за 2019 рік. Дані з Єдиного веб-порталу використання публічних фінансів оприлюднені через API. Решта даних, яка не підпадає під Закон України «Про відкритість використання публічних коштів», оприлюднена файлами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Чаган Артем Олександрович
Востаннє оновлено Липень 15, 2020, 16:36 (EEST)
Створено Січень 10, 2019, 17:45 (EET)
Частота оновлення набору даних Більше не оновлюється
Підстава та призначення збору інформації Виконання повноважень відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», Закону України «Про публічні закупівлі» та їх підзаконних актів.
Ідентифікаційний номер набору даних 0f253800-c30e-4a0b-8258-be9ba1b29339
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).