Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради

Набір даних включає в себе два ресурса. Ресурс Register містить файли з таблицями реєстру наборів даних, що перебувають у володінні Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ліхоніна Ірина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 10, 2020, 13:43 (EEST)
Створено Серпень 30, 2019, 11:09 (EEST)
Частота оновлення набору даних Більш як один раз на день
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
Ідентифікаційний номер набору даних 0e433558-7f47-4e60-94af-61c7a5e5a1ea
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).