Перейти до вмісту

Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Набір даних містить інформацію про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в тому числі назву закладу, адресу, короткий опис

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Сотнікова Тетяна Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 2, 2020, 13:12 (EEST)
Створено Серпень 27, 2019, 14:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 09b77bd1-3c55-402f-b4c7-4967db5ec8c1
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).