Перейти до вмісту

Фінансова звітність 2020 рік

Набір містить дані про результати фінансової діяльності КНМП "ЦПМСД № 3" м.Кременчука, а саме: фінансові звіти малого підприємства за встановленою формою згідно встановленим періодам звітності, дані по службовим відрядженням працівників з зазначенням кількості відряджень та суми вират на них, в т. ч . дані по відрядженням керівника

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Устик Тетяна Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 13, 2020, 08:56 (EEST)
Створено Травень 4, 2020, 14:59 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України від 16.07.99 р. N 996-XIV "Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні", Положення (стандарти) бухгалтерського обліку
Ідентифікаційний номер набору даних 07ecedc0-cc21-49bc-8d7d-401b6319cdef
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).