Не оновлений

Набір містить перелік укладених договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) включно із зазначенням номеру, дати, предмету, вартості, терміну дії договору, назви контрагенту, гіперпосиланння розміщення договорів, тощо.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Прокопович Ірина Петрівна, Дедущенко Наталія Миколаївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 21, 2021, 12:37 (EEST)
Створено Жовтень 21, 2019, 14:50 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» (зі змінами). Інформація набору є результатом і характеризує діяльність регуляторних органів відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
Ідентифікаційний номер набору даних 07ac9ffd-77bc-48a9-9cd2-20b3bf0bd97a
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).