Перейти до вмісту

Інформація про організаційну структуру виконавчого комітету Ржищівської міської ради

Набір містить інформацію про організаційну структуру розпорядника станом на 01.09.2019 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пужакова Юлія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 11, 2019, 13:36 (EEST)
Створено Вересень 11, 2019, 13:31 (EEST)
Частота оновлення набору даних Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні", Наказ Міністерства юстиції України “Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях” від 18.06.2015 № 1000/5, ДСТУ 4163-2003. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів, ДК 010-98. Державний класифікатор управлінської документації
Ідентифікаційний номер набору даних 07a577ac-20aa-4d2d-ab8c-394d19a2ed3e
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).