Перейти до вмісту

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради

Набір даних містить перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню та періодичному оновленню. Зокрема. у наборі даних є відповідальні особи та періодичність оновлення.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Брага Л.В.
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 23, 2019, 14:13 (EEST)
Створено Вересень 5, 2018, 09:37 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» зі змінами
Ідентифікаційний номер набору даних 0774d7a2-97c1-4ebf-b5b4-46e8f615f8a0
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).