Перейти до вмісту

Дані автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування

Набір містить дані про транзакції в автоматизованій системі обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування. Зокрема, час, вид транзакції, ідентифікатори терміналу, маршруту, транспортного засобу та інше.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Падалко Олена Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Квітень 24, 2019, 15:21 (EEST)
Створено Квітень 22, 2019, 17:21 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щодня
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про автомобільний транспорт" від 05.04.2001 № 2344-III, Закон України "Про міський електричний транспорт" від 29.06.2004 № 1914-IV, Рішення Виконавчого комітету Житомирської міської ради “Про впровадження єдиного квитка у місті Житомирі”
Ідентифікаційний номер набору даних 06fbbf49-f2a3-4861-9e64-eccf6a451fae
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).