Перейти до вмісту

Річні плани закупівель

Річні плани закупівель Головного управління ДПС у Донецькій області: найменування процедур закупівель товарів, робіт і послуг за державні кошти

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Пономаренко Інна Вікторівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 7, 2020, 21:30 (EEST)
Створено Грудень 5, 2019, 14:32 (EET)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII, наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель»; Для інформування про планування проведення закупівель ГУ ДПС у Донецькій області протягом року
Ідентифікаційний номер набору даних 06f51ce6-24a5-4a46-a720-3fd254263e82
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).