Перейти до вмісту

Нормативно-правові акти, акти індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформація, визначена законодавством про засади регуляторної політики

Набір містить відомості щодо нормативно-правових актів, актів індивідуальної дії (крім внутрішньоорганізаційних), проекти рішень, що підлягають обговоренню, інформацію, визначену законодавством про засади регуляторної політики.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шарап Ольга Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 15, 2020, 13:46 (EEST)
Створено Жовтень 9, 2018, 13:28 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами). Розпорядження міського голови від 13.09.2019 №02-02/205 "Про затвердження Положення про інформацію та переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Попаснянська міська рада та її виконавчий комітет"
Ідентифікаційний номер набору даних 0678906c-d621-4725-a464-60f64f7c71c9
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).