Перейти до вмісту

Дані про депутатів Попаснянської міської ради, у тому числі контактні дані та графік прийому

Набір містить інформацію щодо депутатів Попаснянської міської ради, у тому числі контактні дані та графік прийому

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шарап Ольга Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Грудень 9, 2019, 08:07 (EET)
Створено Грудень 5, 2019, 11:48 (EET)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015 №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних" (зі змінами). Розпорядження міського голови від 13.09.2019 №02-02/205 "Про затвердження Положення про інформацію та переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Попаснянська міська рада та її виконавчий комітет"
Ідентифікаційний номер набору даних 05d056b4-335b-40ac-b38d-eabd7c144430
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).