Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію Харківської митниці ДФС

Статистична інформація щодо надходження до Харківської митниці ДФС запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду. Звіт про виконання Плану роботи Харківської митниці ДФС

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Перехода Влада Артемівна, Таранчук Вікторія Олександрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 5, 2019, 17:34 (EET)
Створено Серпень 30, 2018, 17:06 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236; Для інформування громадськості про результати діяльності ДФС
Ідентифікаційний номер набору даних 0544241-99c4-4ad0-a770-329b04c4d4ca
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).