Перейти до вмісту

Довідник закладів освіти у тому числі їх ідентифікаційних кодів, офіційних веб-сайтів, адрес електронної пошти, телефонів та адрес

Набір містить один ресурс. Organizations - Довідник закладів освіти, які підпорядковані управлінню освіти Міської ради міста Кропивницького, що є окремими юридичними особами.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Орлова Юлія Петрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 6, 2020, 09:26 (EEST)
Створено Вересень 17, 2018, 10:04 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Підстава та призначення збору інформації Постанова КМУ від 21.10.2015р. №835 "Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних"
Ідентифікаційний номер набору даних 2eac0625-ec67-4258-9569-49e9d0de3348
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).