Перейти до вмісту

Звіти, в тому числі щодо задоволення запитів на інформацію

Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Миколаївській області звернень громадян та результати їх розгляду Статистична інформація щодо надходження до ГУ ДФС у Миколаївській області запитів на отримання публічної інформації та результати їх розгляду Звітна інформація щодо виконання плану роботи ГУ ДФС у Миколаївській області

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Ємєлєва Лілія Дмитрівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 4, 2019, 11:53 (EEST)
Створено Вересень 17, 2018, 16:51 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації п.10 частини 1 ст. 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації"; Підпункт 6 пункту 11 Положення про Державну фіскальну службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2014 року №236; Для інформування громадськості про результати діяльності ГУ ДФС у Миколаївській області
Ідентифікаційний номер набору даних 04ddbe10-6f4b-4155-8b57-3435e3e5654d
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).