Набір даних містить рішення Вищої ради правосуддя, її органів, ухвалені на засіданнях Вищої ради правосуддя, Дисциплінарних палат та оприлюднені на офіційному вебсайті Вищої ради правосуддя.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Банченко Інна Віталіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Вересень 26, 2023, 14:10 (EEST)
Створено Липень 8, 2020, 10:27 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", ЗУ "Про Вищу раду правосуддя"
Ідентифікаційний номер набору даних 04ccf0ad-c7e5-4e13-99f5-1b08498d1255
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).