Перейти до вмісту

Адміністративні дані, в значенні Закону України “Про державну статистику”, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону, розпорядником інформації

Набір даних містить Відомості про реєстрацію місця проживання фіз осіб за 2018 рік та Відомості про зняття з місця реєстрації проживання фіз осіб за 2018 рік

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Михайлов Артем Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2019, 08:33 (EEST)
Створено Серпень 13, 2019, 08:32 (EEST)
Частота оновлення Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про державну статистику”
Ідентифікаційний номер набору даних 045f736b-f9a0-4c84-99b3-e864e1e85b72
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).