Перейти до вмісту

Адміністративні дані в значенні Закону України " Про державну статистику" , що збираються ( обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимогзакону розпорядником інформації

Про державну статистику

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Шовкопляс Тетяна Володимирівна Заступник начальника відділу освіти Куп'янської міської ради Харківської області
Версія 1.0
Востаннє оновлено Листопад 19, 2019, 14:12 (EET)
Створено Листопад 15, 2019, 13:03 (EET)
Частота оновлення Щороку
Підстава та призначення збору інформації ПКМУ №835 від 21.10.2015
Ідентифікаційний номер набору даних 020b552b-c51b-4255-8218-694c288052da
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).