Перейти до вмісту

Структура Управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Чисельність керівництва та структурних підрозділів управління (Центру) надання адміністративних послуг Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації станом на 01.12.2018 року

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Луканцева Світлана Генадіївна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Червень 5, 2019, 16:59 (EEST)
Створено Червень 5, 2019, 16:27 (EEST)
Частота оновлення Відразу після внесення змін
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про доступ до публічної інформації”
Ідентифікаційний номер набору даних 38bb77c2-966d-4e44-87ad-ee9287372493
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).