Перейти до вмісту

Дані про надану державну підтримку сільського господарства суб'єктам господарювання

Інформація щодо стану фінансування державної підтримки розвитку підприємств АПК за рахунок загального фонду державного бюджету.

Дані та ресурси

Додаткова інформація

Поле Значення
Відповідальна особа Карасевич Сергій Петрович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Серпень 13, 2019, 09:40 (EEST)
Створено Серпень 1, 2019, 10:55 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 21 жовтня 2015 р. № 835 Київ Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних
Ідентифікаційний номер набору даних 009cc3d3-7276-48ce-9b5f-deb498c653e3
Паспорт набору даних Завантажити
Структура набору данних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).