Перейти до вмісту

Запуск Open Data Challenge 2020

4 Лютого 2020

Стартує четвертий набір Open Data Challenge, найбільшого конкурсу ІТ-проектів на основі відкритих даних в Україні з загальним призовим фондом у 3,5 млн грн!

Open Data Challenge — це міжнародний формат конкурсу для проєктів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute, провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі. Open Data Challenge вперше стартував в Україні у 2017 році. Загалом за час існування конкурсу, з 2017 по 2019 роки, було подано 500+ проєктів, 40 команд пройшли інкубацію, було обрано 14 переможців, що отримали сумарно 6 500 000 гривень та успішно продовжують розвиток своїх проєктів.

12 лютого дізнайся про всі деталі конкурсу Open Data Challenge та позмагайся за можливість отримати інвестиції та експертну підтримку для реалізації свого проєкту! На заході розкриємо інтригу, чому це буде найочікуваніший та наймасштабніший цикл найбільшого національного конкурсу у сфері відкритих даних!💥

В рамках Open Data Challenge ми шукатимемо та розвиватимемо інноваційні проєкти на основі відкритих даних, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства в будь-якій галузі, наприклад, будівництві, інфраструктурі, агросекторі, захисту довкілля тощо. Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, що мають значне суспільне значення, підвищують ефективність та прозорість роботи влади та мають бізнес потенціал.

Запрошуємо на запуск четвертого циклу Open Data Challenge 12 лютого 2020, де ми розповімо про:

🔹 оновлення формату та умов конкурсу;

🔹 вимоги до проєктів та нові спеціальні номінації. Також познайомимо вас із переможцями попередніх циклів конкурсу, які поділяться своїм прогресом та історіями успіху.

👉Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/yHHiViRq6QykPAxKA

Слідкуйте за оновленнями щодо спікерів на сторінці події!

Запуск Open Data Challenge 2020