Перейти до вмісту

Представники влади 9-ти міст України приєдналися до Національної мережі лідерів з розвитку відкритих даних

15 Квітня 2019

З 9 по 11 квітня 2019 року в Києві відбувся третій цикл програми навчання і обміну ідеями для представників місцевої влади українських міст – Open Data Leaders Network.

Фонд Східна Європа у рамках проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах» / TAPAS провів уже третій цикл цієї програми, у якій 9 представників місцевої влади українських міст здобули нові знання та обмінялися досвідом та ідеями у сфері відкритих даних.

Alt-текст

За три насичені тренінгові дні учасники здобули необхідні знання для ефективної роботи із відкритими даними: від шляху розвитку відкритих даних в Україні та світі, до практичних порад та світових практик. Набуті знання допоможуть збільшити кількість публікацій відкритих даних на новому рівні якості та стимулювати загальний попит на відкриті дані в Україні.

Open Data Leaders Network — це мережа людей зі схожими цілями, де поєднується здобуття нових знань, обговорення ідей та якісний нетворкінг. Завдяки даній програмі формується новий рівень та стандарт роботи із відкритими даними для представників місцевої влади та здійснюється значний вплив на розвиток відкритих даних в Україні. Вітаємо нових лідерів, які допомагають розвивати відкриті дані в Україні!

Alt-текст

Нагадаємо, що Open Data Leaders Network є мережею, що створена Open Data Institute для популяризації ідей відкритих даних у всьому світі. З 2017 року програма Open Data Leaders Network успішно проходить в Україні. За три цикли було підготовлено 40 лідерів, які пройшли інтенсивну програму навчання та наразі використовують набуті знання для розвитку відкритих даних у своїх органах влади та установах.

Представники влади 9-ти міст України приєдналися до Національної мережі лідерів з розвитку відкритих даних