Перейти до вмісту

Open Data Challenge повертається!

30 Січня 2019

Що? Open Data Challenge 2019 Launch

Де? UNIT.City Дорогожицька, 3, Київ, 04119

Коли? Четверг, 14 лютого 2019 р. з 16:00 до 18:00

Стартує третій цикл найбільшого конкурсу ІТ-проектів у сфері відкритих даних в Україні! Позмагайся за призовий фонд 2,5 млн грн!

В рамках Open Data Challenge ми шукатимемо та розвиватимемо інноваційні проекти, що мають суспільне значення та бізнес потенціал. Адже відкриті дані можуть приносити значну економічну цінність, коли на основі них створюються продукти або сервіси, що допомагають вирішувати повсякденні проблеми.

Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем суспільства в будь-якій галузі, наприклад, будівництво, інфраструктура, юриспунденція, захист довкілля, бізнес, тощо.

Подавайся на конкурс та позмагайся за можливість отримати інвестиції та експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних для реалізації твого проекту. Призовий фонд конкурсу: 2 500 000 гривень.

Запрошуємо на запуск третього циклу Open Data Challenge 14 лютого 2019, де ми розповімо про формат, умови конкурсу та вимоги до проектів, а також познайомимо вас із переможцями минулого циклу конкурсу, які поділяться безцінними інсайтами.

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/j8YhdIOi2CDgqez63

Слідкуйте за оновленнями щодо спікерів на сторінці події

Open Data Challenge повертається!