Перейти до вмісту

Держоргани зволікають з оприлюдненням наборів відкритих даних із оновленої Постанови КМУ №835

8 Серпня 2019

П’ятого червня 2019 року набули чинності зміни до Постанови КМУ № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню в формі відкритих даних». Уряд розширив перелік наборів з 616 до 887, запровадив щорічну оцінку роботи розпорядників, посилив контроль якості даних через премодерацію. Texty.org.ua за підтримки проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та Державного агентства з питань електронного урядування України проводять щомісячний моніторинг виконання нової редакції постанови центральними органами влади. Результати моніторингу за червень можна переглянути за посиланням. Цього місяця, крім аналізу динаміки оприлюднення датасетів, ми приділимо увагу якості відкритих даних.

У період з 5 липня по 5 серпня 2019 року центральні органи оприлюднили всього 8 нових наборів даних. Це один з найнижчих показників за весь час нашого моніторингу. Таким чином, рівень виконання Постанови КМУ №835 майже не змінився і становить 42% (339 наборів з 800). 14 розпорядників оприлюднили всі набори на data.gov.ua, 31 — щонайменше 1, а 21 — жодного.

Більше інформації за посиланням http://texty.org.ua/pg/article/Oximets/read/95708/Derzhorgany_zvolikajut_z_opryludnennam_naboriv_vidkrytyh_danyh?a_offset=

Держоргани зволікають з оприлюдненням наборів відкритих даних із оновленої Постанови КМУ №835