Перейти до вмісту

Consultation night конкурсу ІТ-проектів Open Data Challenge

28 Лютого 2019

Що?Consultation night конкурсу ІТ-проектів Open Data Challenge

📍 Де: Креативний простір Часопис, вул. Льва Толстого, 3. Зал: Бібліотека

📆 Коли: 12 березня, 19:00 - 21:00

Ти вже чув про найбільший конкурс ІТ-проектів у сфері відкритих даних в Україні #OpenDataChallenge? Або вже плануєш участь та маєш питання?

Приходь на Consultation night у Креативний простір "Часопис" та дізнайся всю інформацію про те, як отримати експертну підтримку найкращих міжнародних спеціалістів з відкритих даних та позмагатися за призовий фонд 2,5 млн грн на реалізацію свого проекту!

📌 В рамках конкурсу Open Data Challenge ми шукаємо та розвиваємо інноваційні проекти, що створюються на основі відкритих даних та мають суспільне значення та бізнес потенціал! 📌 Ознайомитися із подробицями конкурсу та вже податися на участь можна на сайті: https://odc.in.ua/

Кому буде корисно: 🔹Розробникам, стартаперам, дизайнерам, дослідникам та громадським активістам; 🔹Зацікавленим у створенні соціально важливих проектів для суспільства у будь-якій галузі; 🔹Всім, хто має ідею, як використати відкриті дані так, щоб це було зручно, корисно та мало антикорупційний вплив на нашу країну;

Що буде на заході: 🔸Виступ організаторів конкурсу; 🔸Неформальне спілкування та можливість отримати відповіді на всі питання щодо участі в конкурсі; 🔸Спілкування з переможцями Open Data Challenge 2018; 🔸Корисні знайомства за смачною кавою чи чаєм.

💲УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА

❗ Увага! Кількість місць обмежено. Обов'язкова реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/VmNSqxAkNubumBWq1

Consultation night конкурсу ІТ-проектів Open Data Challenge