ВЕБ-ПОРТАЛ ЗНАХОДИТЬСЯ В ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

Новини

AddToAny buttons

Open Data Road Map. Запрошуємо до співпраці!

Сьогодні Україна робить перші важливі кроки на шляху до запровадження відкритих даних. У квітні цього року прийнято відповідний Закон України (№ 319-VIII), а у жовтні схвалено Постанову КМУ № 835, якою передбачається відкриття у формі відкритих даних 327 наборів державних даних.

Вашій увазі пропонується драфт «дорожньої мапи» розвитку відкритих даних в Україні, який напрацьовано представниками органів влади, ІТ-бізнесу та громадськості під час спільного стратегування за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Розвиток відкритих даних залежить не тільки від готовності органів влади публікувати відкриті дані, а й від готовності бізнесу, громадськості, ЗМІ споживати ці дані, перетворюючи їх на якісний суспільний або комерційний продукт/сервіс. Саме тому, «дорожню мапу» пропонується структурувати за такими напрямами:

- розвиток спроможності органів влади;

- підвищення доступності високоякісних відкритих даних;

- формування політичної волі;

- нормативно-правове забезпечення;

- розвиток попиту та спроможності щодо використання відкритих даних;

- фінансове забезпечення.

Зазначений документ має бути доопрацьований, обговорений з громадськістю та ухвалений в рамках роботи Тимчасової робочої групи з питань використання відкритих даних при Міжгалузевій раді з питань розвитку електронного урядування.

Пропонуємо Вам прийняти участь у формуванні цього важливого документу шляхом подання пропозицій/зауважень до напрямів/завдань/заходів драфту «дорожньої мапи» на електронну адресу: radchenko@e.gov.ua.

Ваша думка дуже важлива для нас. Дякуємо за співпрацю!

https://drive.google.com/…/0B1kGsKt9XV_QdDZ3YkFVNjJlYkk/view